Książek nigdy za wiele! Zabierz Binga i Tomka ze sobą w podróż

Książek nigdy za wiele! Zabierz Binga i Tomka ze sobą w podróż

sierpień 11, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Małe kartonowe książeczki z ulubionym bohaterem bajki, świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale także podczas wyjazdu. A ich mały format jest idealny podczas pakowania. Dziś pokażemy Wam tego typu książeczki.

Bing. Małe wielkie rzeczy. Moja pierwsza biblioteczka – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

 

Zestaw składa się z czterech małych książeczek. W jednej poznamy przyjaciół Binga i będziemy mieli okazję opowiedzieć o swoich. Z drugiej dowiemy się co kocha Bing a także będziemy mogli porozmawiać o tym co my kochamy. Mamy także okazję zastanowić się nad tym co zrobimy gdy nie zdążymy do toalety? Poza tym poznamy też ulubione zabawy Binga. Książeczki są wydane w małym formacie, idealne dla dzieci już od 1 roku życia.

 

 

Tomek i przyjaciele. Niezawodne lokomotywy. Moja pierwsza biblioteczka -Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

 

Z tych książeczek dzieci dowiedzą się o mocy przyjaźni – zgubieniu się, zaniedbaniu obowiązków, zgubieniu przesyłki, pomyleniu kierunku jazdy.

 Wielka Rzecz! Bing – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Tym razem dzieci z książeczki dowiedzą się, czym tak naprawdę jest WIELKA RZECZ. Wielka rzecz może mieć różne oblicza, bo może być cicha lub głośna, zachwycająca lub odważna. Na końcu dzieci dowiadują się, że najwspanialszą z tych wielkich rzeczy jest przyjaźń.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *