Książek nigdy za wiele! Złota Księga Bajek

Książek nigdy za wiele! Złota Księga Bajek

listopad 24, 2018 | Opublikowano przez 20 komentarzy

Dziś przy sobocie pomyśleliśmy, że pokażemy Wam kolejne dwie książki. Tym razem padło na „Złota Księga Bajek” od wydawnictwa Egmont. Jak już zapewne zauważyliście, jedna z nich poświęcona będzie – Maszy i Niedźwiedziowi, a druga zaś tematyce Stars Wars.

Zacznę więc od „Złotej Księgi Bajek” o przygodach Maszy i Niedźwiedzia <tu klik>. Cóż możemy napisać mając w domu syna i córkę to chyba tylko to, że ta książka nie sugeruje żadnego podziału do kogo jest bardziej lub mniej skierowana. W przypadku tej książki, znajdziemy tu aż 13 różnych opowiadań. Idealnych ze względu na swoją długość, do czytania przed snem. Jak przystało na Masze, nie ma mowy tu o nudzie. Bo przecież Masza to jedna z najbardziej rezolutnych dziewczynek jakie znamy z bajek naszych dzieci.

 

Druga książka to „Złota Księga Bajek” histrie z odległej galaktyki Stars Wars <tu klik>. To zbiór 12 opowiadań poświęconych tematyce Gwiezdnych Wojen. Ta książka to zdecydowanie coś na co czekał nas syn, bo siostrę z racji braku zainteresowania tematem gwiezdnych wojen ona nie rusza. Ulubionym opowiadaniem Noama z tej książki jest „Powrót Jedi”. To co dodatkowo nam rodzicom podoba się w tej książce, to pogrubiona czcionka na poszczególnych słowach w tekście. Zawsze można wtedy mocniej zaakcentować te słowa podczas czytania, by mocniej wczuć się w całą akcje.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *