Babski wyjazd edycja III – Vienna House Easy Cracow

Babski wyjazd edycja III – Vienna House Easy Cracow

lipiec 25, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Lubię swój dom, życie i dzieci, ale czasami tak bardzo potrzebuję od nich uciec, że wtedy pojawia się wtedy w mojej głowie pomysł, aby uciec, chociaż na weekend. Kilkukrotnie już tego typu weekendy spędzałam z Martą <tutaj>, jeden nawet w Krakowie i pisałam o nim <tutaj>. Nasze wspólne weekendy zawsze ładują nas pozytywną energią, dlatego byłam pewna, że Marta zgodzi się na ten wyjazd.

 

Kraków jest taki piękny…

Kraków zauroczył nas już zimą mimo trwającej pandemii i zamkniętych knajpek, dlatego powrót do niego latem był strzałem w dziesiątkę. Jednak tym razem nasz babski weekend miał wyglądać trochę inaczej, ponieważ miałyśmy go spędzić w większym czteroosobowym składzie. Niestety Gosi ostatecznie nie udało się z nami pojechać, ale dołączyła do nas Ania.

 

Vienna House Easy Cracow od środka…

Zdecydowanie muszę to przyznać, że wystrój tej sieci hotelów zawsze mi się podoba, lobby zawsze, a to zawsze robi na mnie niesamowite wrażenie. Jeśli chodzi o pokój to z racji tego, że było nas 3, i chciałyśmy, spędzić razem jak najwięcej czasu, wybrałyśmy połączone pokoje. W każdym pokoju znajdowało się podwójne łóżko, łazienka z wanną i ścianką prysznicową. Nie zabrakło również zestawu do parzenia kawy i herbaty.

 

Lokalizacja zawsze ma znaczenie…

Decydując, się na wspólny weekend wiedziałyśmy, że odpowiednia lokalizacja hotelu jest kluczowa. Wystarczył krótki spacer, i już mogłyśmy się cieszyć Krakowskim Kazimierzem. Jeśli szukacie miejsca na pyszny, tani lunch to, zdecydowanie warto skierować swoje kroki do Warsztatu Smaku – gwarantuje Wam, że wielkość porcji Was zaskoczy.

 

Podsumowując…

Kraków jest piękny, babskie weekendy to świetny sposób na odreagowanie codziennego życia, a odpowiedni hotel to już połowa sukcesu. Vienna House Cracow jak dotąd nigdy nas nie zawiodła i sprawdzi się także przy wyjazdach służbowych lub tylko we dwoje.

 

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *