Co fajnego ma w sobie PURON PR10

Co fajnego ma w sobie PURON PR10

maj 19, 2021 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Każdy dzień w sumie rozpoczyna się u nas tak samo, pobudka potem śniadanie i wyprawienie dzieci do szkoły (lub przed komputer jak to było przez większość tego roku szkolnego). Potem sprzątanie, choć podczas zdalnego nauczania było to dość trudne, bo wiecie to dodatkowy niepożądany dźwięk w domu. Dlatego musieliśmy, w końcu podjąć jakieś kroki odnośnie lepszej organizacji naszego życia.

Oboje z Tatinkiem lubimy porządek, dlatego też postawiliśmy na robota odkurzającego marki PURON <tutaj>, parę lat temu mieliśmy innego robota tego typu, z tańszej półki cenowej, który nie przetrwał starcia z zalaniem napojem. Dziś już jesteśmy mądrzejsi, o parę rzeczy i np., wiemy, że stacji ładującej nie warto stawiać w kuchni, przy roboczym blacie. Więc Wy lepiej też nie popełniajcie tego błędu.

 

Co fajnego ma PURON PR10?

Kiedy wybieramy, jakąś rzecz zawsze szukamy, co ona ma takiego fajnego w sobie, co nas szczególnie przyciągnie. I otóż PURON  PR10 <tutaj> ma tego dużo np.:

 

Nasze życie wygląda inaczej…

Pewnie zapytacie, jak to wygląda inaczej? Otóż proces odkurzania zaczyna się od razu po przebudzeniu, wciskam jeden guzik, i kiedy robię sobie kawę, a dzieciom śniadanie, to on sprząta w salonie. Dzięki temu nie prowadzimy już rozmów, z Tatinkiem, kto dziś odkurza, a jednocześnie podłogi odkurzane i myte są częściej niż wcześniej.

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Puron.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *