Co kupić mamie w prezencie?

Co kupić mamie w prezencie?

maj 17, 2021 | Opublikowano przez 2 komentarze

 

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, dlatego też pomyślałam, że podrzucę Wam pomysł na fajny prezent dla nas drogie mamy, jak i dla naszych Mam. Jako dziecko zawsze dbałam o prezent, w postaci jakiejś własnoręcznie zrobionej pracy dla Mamy, a prezentem bardziej fizycznym zajmował się Tata. Bo do pewnego wieku, to panowie pomagają dzieciom z „uzupełnieniem”, prezentu, i to jest bardzo fajne. Bo pokazują tym sposobem dzieciom, że Mama jest ważną osobą w ich życiu.

Propozycje prezentów mogą być różne, zaczynając od tych nie praktycznych, a kończąc na tych praktycznych. Osobiście lubię dostawać, w prezencie coś, co mi się przyda. Dlatego cieszą mnie takie prezenty jak kubek z napisem „Taka mama to skarb”, codzienną kawę będę w nim piła z jeszcze większą przyjemnością niż zwykle.

Bardzo fajnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Mamy może być również, zestaw kosmetyków zakupiony na ezebra.pl <tutaj>. Każda z nas używa codziennie rano i wieczorem specjalnego kremu, jak i kremu pod oczy. Ja od dłuższego czasu używam serii:

Ale to nie wszystko, bo na ezebra.pl znajdziecie również zakładkę-zestawy prezentowe <tutaj>, co może pomóc Wam wybrać inny bardzo fajny zestaw kosmetyków jako prezent. Mogą to być zarówno kosmetyki do pielęgnacji, makijażu czy też zestaw perfum w bardzo fajnej cenie. A Wy co byście chciały dostać w prezencie na Dzień Mamy?

 

Wpis powstał przy współpracy z ezebra.pl

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

2 komentarze

  • Karolina :

    Ja zarówno z wybieraniem prezentów dla siebie, jak i dla kogoś mam zawsze spory problem. Moja mama jednak bardzo lubi perfumy, więc problem z głowy:)

  • TosiMama :

    Ja jednak bardziej ucieszę się z nowej książki:))) To dla mnie zawsze najlepszy prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *