Fashion for Kids już w czerwcu w Kielcach

Fashion for Kids już w czerwcu w Kielcach

czerwiec 15, 2018 | Opublikowano przez 6 komentarzy

Zacznę może od tego, że kiedy zakładałam tego bloga mój pomysł na niego był tylko jeden. Oczywiście taki by pokazywać na nim modę dziecięcą, dostępną dla każdego. Wiadomo Ci którzy z Was są z nami od początku, wiedzą że dużo się tu zmieniło. Chociażby patrząc na marki odzieżowe pokazaliśmy Wam tu różne przedziały cenowe (założenie moda dla każdego, czasami nie była taka), pojawiło się również na blogu wiele innych zakładek. Mimo tego wszystkiego dalej, chcemy pokazywać Wam modę dziecięcą dlatego nie mogłam sobie odmówić by wspomnieć Wam o tym wydarzeniu na które oczywiście się wybieramy.

Twórcy popularnych Międzynarodowych Targów Zabawek  i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, stworzyli nową wystawę o charakterze biznesowym dla rynku odzieży dziecięcej. Już od 28 do 29 czerwca odbędą się premierowe targi Fashion for Kids. Jeszcze dwa lata temu sprzedaż ubranek dla najmłodszych stanowiła około jedną trzecią całego rynku wszystkich produktów dziecięcych w Polsce, a jego wartość wynosiła około 9 mld złotych. Aktualnie jest on najlepiej rozwijającym się segmentem rynku odzieżowego w naszym kraju w ogóle. Dodając do tego międzynarodowy sukces targów KIDS’ Time 2018 mamy potwierdzenie, że druga w roku wystawa dla branży dziecięcej w Targach Kielce, to możliwość dobrej inwestycji biznesowej. I choć premierowa wystawa Fashion for Kids skupiać będzie się głównie na modzie dla najmłodszych, nie zabraknie także innych wyrobów tekstylnych, takich jak: pościele, poduszki, zasłonki czy kocyki.

Wystawa z zakresu mody dziecięcej skierowana jest do firm związanych z branżą tekstylną, a wśród nich: właścicieli odzieżowych sklepów dziecięcych zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych, kupców, hurtowników, przedstawicieli salonów sprzedaży, projektantów, designerów, organizacji branżowych, blogerów i mediów opiniotwórczych.W programie czerwcowych targów zaplanowano konferencje, pokazy i spotkania z ekspertami.

Tak więc 28 czerwca na naszym instagramie możecie się spodziewać relacji z tego wydarzenia, a ja mam nadzieję, że dzięki tym targom pokaże Wam wiele świetnych marek, o których nie tylko ja nie miałam jeszcze pojęcia.

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *