Jak zadbać o zdrowie w czasach pandemii

Jak zadbać o zdrowie w czasach pandemii

listopad 6, 2020 | Opublikowano przez 7 komentarzy

 

Ten rok niewątpliwie należy do najdziwniejszych, i najtrudniejszych w jakim przyszło nam żyć. To co zafundował nam wirus zwany Covid-19, przerosło nas wszystkich. Za chwilę mnie rok od kiedy, normalne życie, normalnym nie jest, a wizyta u lekarza, stała się czymś równie trudnym, jak skreślenie szóstki w totka.

Przez to, jak dziwny jest to rok, musimy dbać o siebie jeszcze bardziej niż zwykle. Korzystanie z preparatów do dezynfekcji rąk, weszło już w nawyk większości z nas, ale my, kobiety powinnyśmy o siebie dbać także pod innymi względami. Zwłaszcza teraz, kiedy nic już nie jest tak proste jak kiedyś.

Ale jednocześnie ten rok sprawił, że wszyscy jesteśmy bardziej świadomi, jak ważne jest nasze zdrowie. Świadomi, że skoro, dostępność do leczenia nie jest tak prosta jak kiedyś, to my sami musimy zrobić wszystko, aby ograniczyć ryzyko jakichkolwiek infekcji, które mogą nas dopaść. My kobiety, musimy również pamiętać o naszych okolicach intymnych.

Dlatego też, zawsze mam w domu Gynauxil czyli globulki dopochwowe dla kobiet w każdym wieku. Mają one za zadanie przywracanie lub utrzymanie właściwego pH, dzięki czemu stwarzają warunki hamowania infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Łagodzą objawy suchości i wzmacniają naturalną florę bakteryjną pochwy np. po antybiotykoterapii, po menstruacji, w okresie zaburzonej gospodarki hormonalnej oraz w przypadku stwierdzonej niskiej liczby bakterii kwasu mlekowego w badaniu pochwy. Kurację z ich udziałem, możemy przeprowadzać co miesiąc. Jeszcze zanim ten świat stanął na głowie, polecił mi je lekarz, dlatego od tamtej chwili, zawsze mam je w domu.

Osobiście wolę zapobiegać, niż leczyć później problem, dlatego Gynauxil zawsze jest w moim domu, bądź walizce jeśli akurat wyjeżdżam na weekend do SPA. Ech zamarzył mi się właśnie znowu, taki wyjazd….

Partnerem wpisu jest Gynauxil

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *