Najlepsze kosmetyki do skóry suchej

Najlepsze kosmetyki do skóry suchej

sierpień 17, 2020 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

W tym roku szczególnie skupiam się na sobie, staram się zadbać również o swoją cerę, która jednak po ciąży bardzo się zmieniła. Dzięki temu, po części mogę Wam tu częściej pokazywać nowe kosmetyki. bo jednak co jakiś czas warto sięgnąć po coś nowego. Od blisko trzech miesięcy używam kosmetyków marki Dermedic, i jestem nimi naprawdę fajnie zaskoczona.

 

 

 

Jest idealny do każdego typu cery, a jego żelowa konsystencja sprawiła, że jak nie lubię smarować się kremami, tak ten kocham ponad wszystko!

 

 

Przygotowując zdjęcia planowałam Wam powiedzieć o zaletach tych tylko kosmetyków, ale nie mogę nie wspomnieć jeszcze o paru innych. Na przykład jeśli macie problemy z trądzikiem to bardzo polecam preparat punktowy na zmiany trądzikowe <tutaj>, genialny jest również skoncentrowany krem przeciwzmarszczkowy pod oczy <tutaj>,  a jeśli tak jak ja szczególnie musicie pamiętać o kremie z filtrem to bardzo polecam krem ochronny SPF 50+ skóra sucha i normalna <tutaj> , świetne jest to, że do każdego rodzaju cery przypisany jest konkretny krem ochronny.

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *