Najskuteczniejszy zabieg na ujędrnianie ciała

Najskuteczniejszy zabieg na ujędrnianie ciała

lipiec 5, 2020 | Opublikowano przez 14 komentarzy

 

W marcu stuknęło mi skromne 34 wiosen, i to chyba było głównym zapalnikiem, ku temu by zadbać o siebie, tak naprawdę. Jednym z pierwszych zabiegów, na jaki postanowiłam postawić jest Icoone®.  Icoone® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia Icoone® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

 

Icoone jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

Jak to jest z efektami?

Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu, jednakże ostateczne rezultaty będą widoczne po wykonaniu całej serii. W niektórych wypadkach po zakończeniu serii zaleca się wykonywanie jednego zabiegu miesięcznie dla podtrzymania efektów.

W rezultacie przeprowadzenia całej serii zabiegów, uzyskać można redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Poprawia się krążenie krwi i limfy. Skóra staje się bardziej jędrna i lepiej dotleniona. Zredukowane zostają również blizny

W moim przypadku faktycznie efekt, był widoczny już po pierwszym zabiegu, od razu zauważyłam różnice w wyglądzie skóry. Z każdym kolejnym zabiegiem, efekt jest coraz lepszy, w tym momencie mam za sobą już 10 zbiegów, i widzę, że problem cellulitu znikł, i pośladki fajnie się podniosły.

Jaki salon wybrałam?

Wybór salonów kosmetycznych w Warszawie jest naprawdę ogromny, niemniej jednak zabieg Icoon® nie jest zabiegiem tanim, dlatego zanim wybrałam miejsce, sprawdziłam gdzie znajdę najkorzystniejszą cenę. Mój wybór padł na Beauty Square 19 <tu klik>, ze względu na korzystną cenę, na możliwość zapisania się na darmową konsultację z doborem odpowiedniego pakietu dla sienie.  Poza tym obsługa jest naprawdę świetna, z wielką przyjemnością odwiedzam ten salon.

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *