Nie jestem idealna, nie gotuje obiadu codziennie!

Nie jestem idealna, nie gotuje obiadu codziennie!

listopad 26, 2018 | Opublikowano przez 32 komentarze

 

Przez ostatnie lata w sieci promowano obrazek rodziny idealnej, wiecie każda idealna mama ma zawsze w domu posprzątane na błysk, ugotowany obiad najlepiej trzydaniowy, a do tego jest zadbana i ma czas dla całej rodziny. W pewnym momencie złapałam nawet siebie, na tym że dążyłam do takiego obrazku naszej rodziny.

Ale wiecie co choćbym nie wiem jak się starała, nie pracując nawet zawodowo (tu chylę czoło przed każdą matką, która codziennie wychodzi do pracy, i stara się temu obrazowi sprostać), to zawsze było coś jeszcze do zrobienia. A moje ciągłe niewyspanie, nie sprzyjało temu by wszystko zaczeło iść sprawniej.

Nauczyłam się na szczęście z biegiem czasu odpuszczać, drobnymi krokami i szukać rozwiązań, które będą dobre dla mnie i naszej rodziny. Tak np., trafiłam do sklepu internetowego IceFood.pl. Jest to firma z wieloletnią tradycją, a dania które w ich ofercie znajdziecie są ręcznie robione, bez konserwantów, sztucznych barwników i innych „E”. Są mrożone szokowo przez co wszelkie wartości odżywcze zarówno warzyw i owoców jak i dań gotowych są zachowane.  Dodatkowo owoce i warzywa są od razu oczyszczane i myte, a więc gotowe do użycia po rozmrożeniu, wiecie to filozofia „no waste”. Firma IceFood.pl od lat współpracuje z rodzimymi rolnikami i dostawcami – uprawy są ekologiczne, a mięso z których przygotowywane dania – najlepszej jakości.

Nawet nie wiecie jak się ciesze, że ich odkryłam. Dzięki nim zawsze mam w zamrażarce coś co mogę przygotować mojej rodzinie na obiad, w takie dni kiedy wiem, że nie jestem w stanie tego zrobić. Bo wiem, że większą część dnia spędzimy na wizytach u lekarzy, bądź zwyczajnie ja nie czuję się najlepiej.

Co więcej zdradzę Wam, że z myślą o świętach ja już zamówiłam nam uszka z kapustą i grzybami, a pierogi z kurkami, które są obłędne w smaku!!! Cieszę się bardzo, że w końcu oprzytomniałam i nie patrzę na siebie przez pryzmat tej, która wszystko musi zrobić sama. I mam nadzieje, że i wy potraficie odpuścić i nie brać wszystkiego tylko na swoje barki!

Na sam koniec zaś mam dla was niespodziankę w postaci kodu rabatowego  – 10% na  kod SK10 przez tydzień. Dodatkowo jeśli zarejestrujecie się do  końca roku otrzymacie darmową dostawę + prezent dodawany do każdego zamówienia skomponowany na podstawie tego, co zamówicie.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

32 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *