Robimy to codziennie rano i się tego nie wstydzimy!

Robimy to codziennie rano i się tego nie wstydzimy!

grudzień 3, 2018 | Opublikowano przez 34 komentarze

 

Tak, tak dobrze widzicie tytuł: „Robimy to codziennie rano i się tego nie wstydzimy!”, a co takiego robimy, oczywiście, że Wam zdradzimy za chwilę. Tak naprawdę dojście do takiego obrotu sprawy, trochę nam zajeło, ale dziś wiem, że taki obrót spraw sprawdza się u nas najlepiej.

Otóż codziennie rano wstajemy (oboje), przynajmniej godzinę wcześniej niż nasze dzieci i rozmawiamy pijąc ciepłą kawę. A o czym rozmawiamy, a no o naszym planie obowiązków na dany dzień. Kiedyś próbowaliśmy wszystko omawiać wieczorami, ale zmęczenie organizmu było już tak duże, że rano znowu trzeba było to przerobić.

Szkoda więc czasu na powtarzanie tego samego, dlatego teraz omawiamy wszystko rano przy ciepłej kawie z ekspresu kolbowego Breville Prima Latte, który bez wysiłku zaparz aromatyczne espresso, kremowe cappuccino i słodkie latte ale to nie koniec jego możliwości bo można w nim przygotować jeszcze toffee latte, cafe mocha, espresso martini czy karmelowe cappuccino.

Jest on także wygodny i elegancki, i jeszcze banalnie łatwy w użyciu, że nawet początkujący. Za pomocą jednego przycisku wybierasz pojedyncze lub podwójne espresso, cappuccino, latte, a podświetlenie wskazuje Twój aktualny wybór. Posiada on automatyczny spieniacz mleka, który zmienia je w delikatną, kremową piankę. Dużym plustem jest możliwość całkowitego wyjmowania pojemnik na mleko, dzięki czemu możemy go schować do lodówki. Idealny smak zawdzięczamy temu, że ekspres Breville Prima Late uzyskuje ciśnienie 15 Bar.

Pyszna kawa przygotowana szybko, to gwarancja dobrze rozpoczętego dnia, z głową pełną różnych pomysłów. A wy pijecie rano kawę na spokojnie czy może w biegu, od jednego pomieszczenia do drugiego?

Wpis powstał przy współpracy z www.berville-polska.pl

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

34 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *