Trzy rzeczy, które muszą mieć miejsce, bym dobrze zaplanowała nasz domowy budżet?!

Trzy rzeczy, które muszą mieć miejsce, bym dobrze zaplanowała nasz domowy budżet?!

marzec 22, 2019 | Opublikowano przez 10 komentarzy

 

Od paru dobrych lat, raz w miesiącu siadam by zaplanować nasz miesięczny budżet. Sprawdzam wtedy na co i czy potrzebnie wydaliśmy nasze pieniądze. Rozpisuję wtedy również listę, wydatków koniecznych na dany miesiąc. Daje nam to wszystko poczucie stabilności, i świadomości na co możemy sobie pozwolić.

Kiedyś taki budżet przygotowywałam, z dziećmi u boku, wydawało mi się, że jednak ich obecność nie przeszkadza mi na tyle, bym to załatwiła w słabszy sposób. Dziś wiem, że się myliłam, i wiem, że muszę zadbać o trzy rzeczy by stworzyć najlepiej rozplanowany budżet dla naszej rodziny.

Po pierwsze ustalam, z Tatinkiem kiedy będę nad naszym budżetem pracować, tak by On miał świadomość, że musi zająć się wtedy dziećmi. Pozwala nam to uniknąć sytuacji pt., „ale ja mam inne plany”. Drugą rzeczą jest względny spokój tzn. zamykam się w naszej sypialni, włączam muzykę bo przy totalnej ciszy nie umiem się jednak skupić i planuję.

Trzecia i istotna rzecz to coś dobrego do picia, a jeśli mam napisać co to konkretnie jest to stawiam na „Hortex Vitaminka” bo jest bogata w naturalną prowitaminę A (β-karoten) z marchewek, która w połączeniu z witaminami C i E tworzy koktajl witamin będący elementem codziennej diety. Zaś witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, dba o zdrowie skóry i wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego podobnie jak witamina C, która dodatkowo przyczynia się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina E pomaga nam ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który wpływa negatywnie m.in. na nasz wygląd.

Dodatkowy plus to jej aksamitna, gęsta, przecierowa konsystencja, która doskonale sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia i pomoże zadbać o dobre samopoczucie szczególnie gdy organizm potrzebuje witamin. To właśnie, kiedy czuję spadek energii, sięgam po Hortex Vitaminkę!

Planując domowy budżet zadbajcie o to byście mieli dobre warunki do pracy, bo tak to jest swego rodzaju praca, a także by wszystko co może Wam się przydać było w zasięgu Waszej ręki, tak jak jest to u mnie.

Partnerem wpisu jest marka Hortex

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *