Urodziłem się w grudniu, mam prawo świętować moje urodziny jak każdy!

Urodziłem się w grudniu, mam prawo świętować moje urodziny jak każdy!

grudzień 28, 2018 | Opublikowano przez 18 komentarzy

 

Kiedy podjeliśmy decyzję, że czas już na kolejne dziecko w naszym domu, nie myśleliśmy o tym w jakim miesiącu najlepiej żeby się urodziło. Wiadomo najważniejsze jest zdrowie, ale kiedy już dowiedziałam się że jestem w ciąży, i że nasz termin wypadnie na połowę grudnia pomyślałam, że to trochę słabo.

Ba nawet całą ciąże chodziła przy mnie nadzieja, że urodzę w listopadzie i jednak nie będziemy mieć w domu grudniowego chłopaka. A jak już w 34tc lekarz kazał mi się oszczędzać, bo urodzę wcześniej to szczerze na to liczyłam. Cóż Noam zdecydował inaczej i urodził się dokładnie w terminie, to był zupełnie inny poród niż z Kariną, bo od początku skazany na cesarskie cięcie z powodu złego ułożenia….

Ale wróćmy do tych urodzin, często jest tak, że dzieci urodzone w grudniu nie świętują tak hucznie jak ich rodzeństwo urodzone w innym miesiącu. A dlaczego, a bo grudzień to miesiąc największych wydatków dla wszystkich. I mimo wszystko warto postarać się by Wasze dziecko świętowało swoje urodziny, tego też dnia, by pod choinką nie znajdowało jednego większego prezentu. Bo tak jak święta są raz w roku, i dzieci na nie czekają, tak samo mają prawo dostać inny prezent z okazji swoich urodzin.

Dlatego, nie pozwólcie by Wasze grudniowe dzieciaki zostały pozbawione tych cudownych wspomnień z otwierania prezentu urodzinowego!

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *