Wielka Fabryka Elfów – czy warto do niej zabrać swoje dziecko? + Niespodzianka

Wielka Fabryka Elfów – czy warto do niej zabrać swoje dziecko? + Niespodzianka

Grudzień 2, 2018 | Opublikowano przez 48 komentarzy

 

W zeszłym tygodniu na naszym fb napisaliśmy Wam, że wybieramy się właśnie do Wielkiej Fabryki Elfów. I od razu zapytaliśmy czy chcielibyście dowiedzieć się jak było? Co prawda myśleliśmy, że atrakcja ta jest już samo w sobie tak dobrze znane wszystkim, że będziecie na nie! A tu mimo wszystko, okazało się że jesteście bardzo ciekawi tego miejsca, więc post ten musiał powstać.

To była nasza druga wyprawa do Wielkiej Fabryki Elfów, bo rok wcześniej również byliśmy. Generalnie co roku w okresie grudniowym Wielka Fabryka Elfów pojawia się w 3 miastach na mapie Polski. Są to Gdańsk, Katowice i Warszawa. Wydawało by się, że skoro byliśmy tam rok wcześniej to pójście drugi raz w te same miejsce, tylko po roku nie jest zbyt sensowne.

Otóż tu Was zaskoczę, ogromnym plusem Wielkiej Fabryki Elfów jest to, że co roku w danym mieście zmienia się wystrój i forma zadań, które dzieci rozwiązują przez 2,5 godziny. Także nie przeżyliśmy tej samej zabawy drugi raz. Zaczyna się od bardzo fajnego przedstawienia, które super angażuje dzieci.Potem dzieli się dzieci na grupy i wyrusza na wyprawę, z pomieszczenia do pomieszczenia, gdzie dzieci rozwiązują różne zadania by na końcu zobaczyć się z Mikołajem.

Nie będę Wam opowiadać jakiego tylko były to zadania, bo okradlibyśmy Was po części z tego co jest bardzo istotne w tej zabawie. Ale musimy Wam także wspomnieć o „dmuchańcach”, na które w międzyczasie dzieci trafiają i mogą się wyszaleć.

Na samym końcu docieramy do domku, w którym czeka na dzieci Święty Mikołaj ze swoimi Elfami. Cała sceneria, możliwość zajrzenia przez okno i zobaczenia Świętego Mikołaja siedzącego w fotelu tworzy niesamowitą magie, która udziela się nie tylko dzieciom. Po wejściu do środka dzieci, mają możliwość usiąść Mikołajowi na kolanach i otrzymują od niego dyplom i kolorowankę. Jest także możliwość zrobienia zdjęć, a my rodzice wiemy jakie to ważne.

Podsumowując czy zabrała bym tam dzieci kolejny raz? Tak zabrałabym, bo tak jak wspominałam tematyka się nie powtarza. Temat, który my poznaliśmy rok temu, teraz np poznają dzieci z Katowic. Teraz zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć a na końcu czeka niespodzianka!

GRATULUJEMY I PROSIMY O KONTAKT MAILOWY na zwycięzców czekamy do 12.12.2018 później wybieram kolejnych!

Adrianna Iwan- fb

Aneta Kęska Może pisanie będzie zbędne, gdyż Kacper w tym roku sam(z moją mała pomocą) napisał list do św. Mikołaja ♥️

kasia_martynka – instagram

Tak jak wspominałam Wam wcześniej mamy dla Was do rozdania 3 – dwu osobowe (rodzic i dziecko), wejściówki do Fabryki Elfów w dowolnie wybranym przez Was mieście (Gdańsk, Warszawa, Katowice), do wykorzystania od poniedziałku do piątku.

Zadanie: odpowiedz w komentarzu na pytanie „Jaki jest wymarzony prezent gwiazdkowy Twojego dziecka?”

Konkurs skierowany jest do osób lubiących stronę swiatkarinki.pl <tu klik fb> i Wielką Fabrykę Elfów <tu klik fb>

Zgłaszać możecie się również na fb pod postem z informacją o tej grze, na instagramie i tu na blogu. Miło nam również będzie jeśli zaprosicie znajomych do zabawy.

Wszystkie pozostałe informacje zostały zawarte w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Organizatorem Konkursu jest swiatkarinki.pl i Fundatorem Wielka Fabryka Elfów
  2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony swiatkarinki.pl
  3. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu, może być każda osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu Konkursu”.
  5. Konkurs rozpocznie się 02.12.2018 r. poprzez publikację na blogu swiatkarinki.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 06.12.2018 r.
  6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 07.12.2018r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu swiatkarinki.pl
  7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu.
  8. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
  II. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
  1. Przebieg konkursu:
  a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie „Jaki jest wymarzony prezent gwiazdkowy Twojego dziecka?”
  b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności, wartości estetycznej zgłoszeń a także ich zgodności z treścią zadania konkursowego.
  c. Uczestnik konkursu może przesłać kilka zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną nagrodę.
  3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
  a. Akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
  b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
  c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
  4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
  III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA
  1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
  a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
  b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
  c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
  2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
  IV. NAGRODY I WYDANIE NAGRÓD
  1.Autorzy 3 najciekawszych zgłoszeń otrzymają nagrody: po 1 – dwuosobowej wejściówce do Wielkiej Fabryki Elfów
  2. Niezgłoszenie się w wiadomości prywatnej w terminie 10 dni od ogłoszenia wyników konkursu jest równoznaczne z rezygnacją zwycięzcy z nagrody.
  3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na osobę inną niż wybrana przez Jury.
  V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Tagi: , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

48 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *