Zmiany w pokoju Kariny

Zmiany w pokoju Kariny

maj 23, 2018 | Opublikowano przez 40 komentarzy

Jakiś czas temu postanowiliśmy wprowadzić drobne zmiany w pokoju Kariny. Drobne bo nie zmienialiśmy tapet, bo ta w koniki od dekornik, jest po prostu genialna w utrzymaniu czystości. Nie straszne są nam na niej żadne mazaki, farby itp., gdyż z tej tapety schodzi wszystko bez większego problemu. Dodatkowo to, żeby w pokoju było kolorowo ważne jest dla naszego dziecka, więc tym bardziej nie zobaczycie tu samej beli i szarości. Umówmy się też, że nie zobaczycie na zdjęciach małej ilości zabawek, bo zwyczajnie nie zamierzam zakłamywać rzeczywistości.

Zmiany jakie zaszły w jej pokoju, to przede wszystkim nowe biurko, w nowym miejscu. Metalowy regał, w którym zakochałam się bezgranicznie i huśtawka, bo Karina marzyła o takim swoim kąciku do czytania.

Jest jeszcze jedna nowość, w jej pokoju to lampka w kształcie kaktusa, która widzicie na ścianie przy łóżku. Lampka ta jest naprawdę staranie wykonana, a dodatkowo fajnie się wpasowała w ten nasz misz-masz.

Aniołki – Angel sonny

Lampka kaktus – Fbricated.com.pl

Huśtawka – jysk

Koc – pepco, Poduszka Literka – Bettys Home,

Metalowy regał/biurko/krzesło/łóżko – ikea

Gry: Zmory <tu klik> Kalimba <tu klik> Magnetic book Janod <tu klik>

Laleczki chłopiec i dziewczynka – Lottie Dols <tu macie rabat -10% na cały asortyment do końca czwartku na haslo „swiatkarinki”

Książki – większość znajdziecie już opisanych w zakładce książki dla dzieci

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

40 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *