Bose stopy czyli jaką piękną jesień mamy tego roku!

Bose stopy czyli jaką piękną jesień mamy tego roku!

październik 19, 2018 | Opublikowano przez 14 komentarzy

 

Tego roczna jesień, podobnie jak lato rozpieszcza nas świetną pogodą. Od wielu lat nie pamiętam byśmy tak długo mogli cieszyć się słońcem + wysoką temperaturą. A już na pewno nie pamiętam by moje dzieci miały możliwość spacerowania na boso po liściach.

Takie spacerowanie po różnego rodzaju fakturach, to jedno z prostszych i fajniejszych ćwiczeń, które powinno stosować dziecko z zaburzeniami z integracji sensorycznej. My dotąd większość takich ćwiczeń wykonujemy podczas zajęć, ale jeśli tylko pogoda pozwala korzystamy z tego.

Ale skoro dodałam ten post do zakładki z modą, to skupmy się także na niej. Są takie kolory, które moim zdaniem modne są co sezon o danej porze. W przypadku jesieni myślę, że takimi kolorami są miedź/rudy/butelkowa zieleń dlatego, też jeśli z poprzedniego sezonu dana rzecz jest jeszcze dla nas dobra to dalej z niej korzystamy.

Tak też jest w przypadku sukienki, którą widzicie na Karinie – niby z poprzedniego sezonu, niby już nie powinna być modna. A jednak kolor idealnie pasujący do tej pory roku, do tego fason i forma jej wykończenia mimo upływu lat będzie miała w sobie to coś!

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *