Jak nosić pastelowe ubrania?

Jak nosić pastelowe ubrania?

sierpień 6, 2021 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Nie wyobrażam sobie mojej szafy bez kolorowych ubrań, dlatego tak bardzo cieszy mnie fakt, że pastele cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Niestety w dalszym ciągu wiele kobiet, boi się łączyć ze sobą te kolory, boją się że uzyskają zbyt mdłą stylizację. Nic bardziej mylnego, bo jest na to sposób, a nawet dwa.

 

Jak je łączyć i z czym nosić?

Pierwszy sposób to łączenie ich z białymi ubraniami. To bezpieczne połączenie zawsze się sprawdzi i jednocześnie nada zestawowi elegancji. Drugi sposób polega na łączeniu ich z innymi pastelami, nie bój się tego, łącz je zarówno z delikatnymi odcieniami, jak i tymi intensywnymi.

Połączenie np.,  błękitnego t-shirtu z kobaltowymi spodniami, będzie wyglądało pięknie. Jeżeli zaś chciałybyście przygasić cukierkowe pastele, to jest i na to sposób, otóż wystarczy je zestaw je z ciemnymi, stonowanymi kolorami.

 

Moja stylówka

Żółty to kolor, tego lata, pasuje ona zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Niestety uznawany jest za trudny i rzadko po niego sięgamy. Kiedy zobaczyłam tą żółtą marynarkę, od razu wiedziałam, że musi trafić do mojej szafy. Postanowiłam połączyć ją z pastelowo-różowym t-shirtem, i białymi spodniami, w delikatne fioletowe gwiazdki. Jeśli chodzi o dodatki, to postawiłam na kolorową biżuterię i czarną nerkę. Jak się Wam podoba takie zestawieni?

 

Okulary -Tk Maxx, Marynarka – Bon Prix <tutaj>, Biżuteria – Primark, T-hirt – Sinsay, Spodnie – Fasardi <tutaj>, Nerka – Molton <tutaj>, Buty – DeeZee <tutaj>

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *