Spodnie dresowe z obcasami, czy to może się udać

Spodnie dresowe z obcasami, czy to może się udać

lipiec 6, 2021 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

Spodnie dresowe przez wiele wiele lat były dla mnie czymś czego nosić ani nie lubiłam ani nie chciałam. Nie mniej jednak z wiekiem wiele się u mnie zmieniło, i to również. Pokochałam noszenie dresów w prze różnych zestawach, a nawet łączenie ich z obcasami uważam za super fajny trend.

 

Jak nosić damskie dresy? 

Dresy możemy nosić na różne sposoby zarówno w komplecie z sportową bluzą, lub oddzielnie. Ja dziś chciałam Wam pokazać właśnie stylówkę, w której połączyłam mega kolorowe spodnie dresowe z elegancką marynarką, sandałami na obcasie, i nerką w rokowym stylu. Wydawać by się mogło, że nie stworzy to spójnej całości, a jednak jest inaczej. Bo mamy elegancki look z nutką szaleństwa.

 

Jakie buty dobrze komponują się z dresowymi spodniami?

Jeśli stawiamy na sportową stylówkę, to oczywiście wszelkie skanersy, trampki sprawdzą się świetnie. Białe sportowe buty są moim zdaniem pewniakiem do takich stylówek, ale osobiście kombinowała bym również z kolorowymi butami.  Jesienią świetnie wyglądają do nich botki, z ciężką podeszwą. Jeśli chodzi zaś o buty na obcasie to szpilki z paskiem na kostce przełamią sportowy charakter, w przypadku sandałów obcas nie ma znaczenia, ale lubię jak pasków jest nie wiele i są raczej mało widoczne. Dlatego też do tego zestawu postawiłam na żółte sandały z dość grubym obcasem. Są mega wygodne i dostępne w kilku kolorach <tutaj>.

 

Jakie dodatki dobrać?

W takich nieoczywistych zestawieniach świetnie sprawdzą się dodatki z akcentami w rockowym stylu. Już wiecie czemu dobrałam do tego zestawu taką a nie inną nerkę. Czerń w dodatkach zawsze się tu sprawdzi!

 

Karina; Bluza – MKTP <tutaj>, T-shirt – nie wiem Legginsy – Puma Buty – Sprandi <tutaj>

Ja; Oklulary – Belutti <tutaj>, Marynarka -Molton <tutaj>, Spodnie – tk maxx Buty – Jenny Fairy <tutaj>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: , ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *