Jakie dodatkowe zajęcia wybraliśmy dla pierwszoklasistki?!

Jakie dodatkowe zajęcia wybraliśmy dla pierwszoklasistki?!

wrzesień 24, 2018 | Opublikowano przez 18 komentarzy

Już prawie pierwszy miesiąc w szkole, a dokładniej w pierwszej klasie za nami. Tak jak w większości szkół jest to też, czas kiedy rodzice mają możliwość na terenie placówki zapisać dzieci na dodatkowe zajęcia.  Z takiej możliwości skorzystaliśmy również my, choć z tym roku podeszliśmy do sprawy z dużym spokojem.

Rok wcześniej Karina w swojej zerówce, miała możliwość uczęszczać na takie zajęcia jak legorobotyka, tańce, i gimnastyka. W tym roku mogła by te zajęcia kontynuować, ale zapał już opadł i twierdzi, że to jednak nie dla niej. Szczerze to trochę nas to cieszy, bo tak naprawdę jeszcze nie mamy do końca świadomości ile prac domowych będzie nas czekać.

Dlatego też nie chcieliśmy by ilość zajęć dodatkowych była zbyt duża. W tym roku zdecydowaliśmy się na kontynuowanie zajęć na basenie, bo bardzo dobrze zdały one egzamin rok temu. Kontynuować będziemy także zajęcia z Integracji Sensorycznej (ale to już poza szkołą).

Zaś nowością z zajęć dodatkowych będą zajęcia z języka angielskiego, które odbywać będą się w domu za udziałem komputera. Zdecydowaliśmy się na taką formę tych zajęć, bo zaoszczędzi nam to dużo czasu na dojazdy, a dodatkowo jeśli będziecie chcieli będziemy mogli za jakiś czas opisać Wam jak wygląda taka forma zajęć i czy ma to sens?! Dajcie znać czy mamy planować oddzielny post o dodatkowych zajęciach z języka angielskiego?

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *