Książek nigdy za wiele! Emi i Tajny Klub Superdziewczyn – Hokus Pokus

Książek nigdy za wiele! Emi i Tajny Klub Superdziewczyn – Hokus Pokus

maj 11, 2019 | Opublikowano przez 15 komentarzy

 

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn to seria książek seria książek skierowana do dziewczynek najlepiej w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym, jeśli czytają samodzielnie to nawet jeszcze lepiej, bo ta seria naprawdę wciąga. O innych książkach z tej serii pisaliśmy Wam już wcześniej np., <tu klik> i <tu klik>.

Jeśli znacie już tą serie to wiedzie, że cała historia kręci się wokół Emi i jej zwariowanych przyjaciół, którymi są Aniela, Faustyna, Flora (która jest największą rywalką Emi), a także Franek , jedyny chłopak w Tajnym Klubie Superdziewczyn.

W 9 już tomie Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, cała akcja kręci się wokół festiwalu sztuk ulicznych i magii, który akurat odbywa się w mieście.  Ale aby móc stanąć do konkursu amatorów i przygotować swoje własne przedstawienie, Emi i jej Tajny Klub Superdziewczyn będą musieli pokazać swoje tajne super moce. Dlatego też, nauczą się żonglować, chodzić na szczudłach i przejdą nawet szkolenie dla iluzjonisty. Ale najważniejsza okaże się ich akcja na rzecz zwierząt zatrudnionych w cyrku, które podczas występu nie sprawiały wrażenia szczęśliwych.

Karina mówi, że fajnie się czyta tą książkę, ale na początku przez wstęp myślała, że tajną misją będzie miała na celu przekonanie Flory do tego jak fajna jest fizyka, której ona nie cierpi. Książka ta swoją premierę, będzie miała dnia 15.05.2019r., my dzięki uprzejmości wydawnictwa Wilga <tu klik>, już dziś mogliśmy Wam o niej napisać.

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Wilga

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *