Książek nigdy za wiele! Niesamowite książki dla dziewczynek + niespodzianka

Książek nigdy za wiele! Niesamowite książki dla dziewczynek + niespodzianka

grudzień 18, 2018 | Opublikowano przez 26 komentarzy

 

Książki w tym roku, stanowią ogromną część naszego bloga. Ale z tą marką mieliśmy Was już przyjemność poznać przy okazji pokazania innych ich produktów. Jakich? A np przy okazji post z plecakiem naszej pierwszoklasistki <tu klik>. Dlatego też kiedy zobaczyliśmy, że pojawiły się książki nie mogliśmy obok nich przejść obojętnie. Bo idealnie wpisują się w świat każdej małej dziewczynki. A co najlepsze na końcu czekamy z niespodzianką dla Was.

„Santoro. Jak we śnie”<tu klik> to książka z niesamowitymi ilustracjami, i krótkimi czytankami. Patrząc na ich długość śmiało można je już czytać dziewczynkom od lat 3. Spójrzcie sami czy one nie są piękne?

 

Santoro. Maluję. Artbook <tu klik> to magiczna kolekcja obrazów od Santoro Grojuss którą można kolorować i ozdabiać za pomocą naklejek dołączonych do książki.

 

Santoro. Mój Styl. Artbook <tu klik> to książeczka skierowana do wszytkich miłośniczek mody. Dzięki niej dziewczynki mają możliwość uczyć się projektować i zestawiać ze sobą ubrania. A pomogą im w tym szablony, kolorowe arkusze i naklejki, które oczywiście dołączone są do książki.

 

Santoro. Moja księga sekretów <tu klik> to coś o czym marzyła lub marzy każda mała dziewczynka.To niezwykła książka pełna złotych myśli na każdą okazję,a  do tego znajdą się niej tajne miejsca do przechowywania wspomnień i największych sekretów. Poza tym jest w niej mnóstwo pomysłów i wskazówek, jak stworzyć swoją niepowtarzalną księgę sekretów. Do tej niesamowitej księgi sekretów, która zachwyca swoim wydaniem dołączony jest: album, ponad 100 naklejek, szablon do ozdabiania, i 32 dekoracyjne arkusze.

 

Na koniec już obiecana niespodzianka dla Was, otóż mamy możliwość przekazania dwóm osobom takich zestawów książek jak na zdjęciu po niżej! Gwarantuje Wam, że każda mała dziewczynka się z nich ucieszy!

 

GRATULUJEMY :

Kasia:

Zdecydowanie”Moja księga sekretów” . Przypomina mi moje dzieciństwo kiedy to miałam swój zeszyt i listę pytań co lubię czym się interesuje jakie mam marzenia. No ale teraz to pięknie wydana wersja. Fajna pamiątka. Piękne na prezent.
Książki wyglądają na kreatywne. Dla każdej młodej kobietki.
Poza tym twarze dziewczynek nie są dokończone więc można domalować uśmiech, słodkie minki. Pomyslowe…. Oj miałabym ją komu podarować.

fb- Anna Krajewska Moja córka Tosia bardzo lubi markę Santoro, Tosi bardzo spodobała się Maluję Artbook, przeglądała ją jakiś czas temu w empiku, ale jak chciałam ją zakupić dwa dni temu to już jej nie ma 🙁 (przynajmniej u nas stacjonarne) za to moja faworyta to Moja księga sekretów ach cudeńko sama chętnie bym taką chciała mając te 8 lub trochę więcej lat

Prosimy o kontakt mailowy do 3.01.2019r., później wybieramy nowych zwycięzców.

 

Zadanie: odpowiedz w komentarzu na pytanie „Która z pokazanych książek spodobała Ci się najbardziej”

Zgłaszać możecie się również na fb pod postem z informacją o tych książkach, na instagramie i tu na blogu. Miło nam również będzie jeśli zaprosicie znajomych do zabawy.

Wszystkie pozostałe informacje zostały zawarte w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Organizatorem Konkursu jest swiatkarinki.pl i Fundatorem Nagród jest EDIPRESSE POLSKA S.A. ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa
 2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony swiatkarinki.pl
  3. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu, może być każda osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu Konkursu”.
  5. Konkurs rozpocznie się 18.12.2018 r. poprzez publikację na blogu swiatkarinki.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 22.12.2018 r.
  6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 23.12.2018r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu swiatkarinki.pl
  7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu.
  8. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
  II. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
  1. Przebieg konkursu:
  a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie „Która z pokazanych książek podoba Ci się najbardziej?”
  b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności, wartości estetycznej zgłoszeń a także ich zgodności z treścią zadania konkursowego.
  c. Uczestnik konkursu może przesłać kilka zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną nagrodę.
  3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
  a. Akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
  b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
  c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
  4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
  III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA
  1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
  a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
  b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
  c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
  2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
  IV. NAGRODY I WYDANIE NAGRÓD
  1.Autorzy 2 najlepszych zgłoszeń otrzymają nagrody: po jednym zestawie książek Santoro (zestaw składa się z 4 książek).
  2. Niezgłoszenie się w wiadomości prywatnej w terminie 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu jest równoznaczne z rezygnacją zwycięzcy z nagrody. Potem zostanie wybrany kolejny zwycięzca.
  3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na osobę inną niż wybrana przez Jury.
  V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

26 komentarzy

 • Wow! Te książki to istne arcydzieła! Bardzo podoba mi się taka szata graficzna – a torby i kosmetyczki też mają przepiękne 🙂

 • Diana :

  Santor. Jak we śnie. Piękna książka, urocza szata graficzna, która zachęca do czytania i oglądania. Myślę, że mojej prawie 6latce przypadła by do gustu <3 Sama okładka wprowadza w magiczny klimat, aż chce się czytać. Cudo!
  Artbook również przepiękny. Przypadnie do gustu, każdej dziewczynce, która lubi bawić się w projektantke mody i lubi rysować. Idealna seria dla mojej księżniczki!

 • Marta :

  Moja córka jeszcze stanowczo na takie pozycje za mała. Ale ja jestem nimi zauroczona. Najbardziej zachwyca mnie ta grafika! Coś wspaniałego 🙂

 • Aleksandra Załęska :

  Bardzo ładnie wydane książki. Myślę, że ucieszą niejedną dziewczynkę 🙂

 • MARTA :

  Statki!!!
  Ta gra zapadła mi najbardziej w pamięci.Rysowałam na zwykłej kartce papieru okręty . Zadaniem siostry było zlokalizowanie położenia statków. Kto pierwszy odgadł położenie wszystkich okrętów, zwyciężał.Grałam w nią najczęściej z rodzeństwem.
  …………………………………………
  Najbardziej z tych wszystkich książek myślę spodobałaby się mojej córce,,Jak we śnie,,. Lubi czytać,pochłania wiedzę z książek,a te myślę przeniosłyby ją w świat fantazji.Magia ukryta w książkach(zwłaszcza tych dziecięcych)zachwyca i zachęca do czytania.

 • Ela :

  Te książeczki są piękne. Nigdy wcześnie takich nie widziałam.
  Pozdrawiam

 • Jak we śnie ma rzeczywiście formę trochę szalonego, niepojącego snu. Podoba mi się nie tylko jej oprawa graficzna, przypominające delikatnie mangowe rysunki, ale także zmuszanie czytelnika, małego czytelnika, do ruszenia nie tylko głową, ale i się: bo czasem trzeba książkę obrócić, by przeczytać tekst. Świetne wykonanie i to ją z chęcią bym w prezencie dla córki przekazała dalej!

 • kamila :

  A mają coś dla chłopców z tej serii? Ta jest piękna, ale ja mam synków. Ehhhh dla dziewczynek zawsze wszystko jest piękniejsze.

 • Przepięknie wydana seria dla dziewczynek, prawie panienek.

 • Ola :

  Jakie cudowne! Właśnie znalazłam pomysł na prezent dla córki. Dziękuje 🙂

 • Anna :

  Świetne książki ! 😉 może kupię komuś jeszcze do prezentu 😉

 • Wow! Wspaniały zbiór książek ❤️📚

 • Wow! Wspaniały zbiór książek, na pewno się przyda ❤️📚

 • Wow! Wspaniały zbiór, na pewno się przyda na długie zimowe wieczory ❤️📚

 • Npewno się przyda na długie zimowe wieczory tak wspaniały zbiór książek ❤️📚

 • Na pewno się przyda ! Super 🙂 Pozdrawiam

 • Kasia :

  Zdecydowanie”Moja księga sekretów” . Przypomina mi moje dzieciństwo kiedy to miałam swój zeszyt i listę pytań co lubię czym się interesuje jakie mam marzenia. No ale teraz to pięknie wydana wersja. Fajna pamiątka. Piękne na prezent.
  Książki wyglądają na kreatywne. Dla każdej młodej kobietki.
  Poza tym twarze dziewczynek nie są dokończone więc można domalować uśmiech, słodkie minki. Pomyslowe…. Oj miałabym ją komu podarować.
  😉

 • Marlena H. :

  Nie mam córeczek, jednak książeczki są śliczne. Postaci kojarzą mi się ze stempelkami do scprapowania 😉

 • Gabriela :

  Dla mnie najciekawsza wydaje się pierwsza propozycja czyli „Santoro. Jak we śnie”. Tekst jest fajnie napisany, różnorodność czcionek. Siaetna książka do wspólnego czytania 😀

 • Pięka naszta graficzna w tych książkach. Przepiękne są. Nigdy ich nie widziałam.

 • Kaś GD :

  Piękne! I dla dzieci w różnym wieku. A ostatnia spodobałaby się nawet moim „staruchom”!

 • Brydzia Maria :

  „Moja księga sekretów” łączy mnie z myślami z moją mamą. Bo kiedyś, taki ‚zeszyt’ robiłyśmy RAZEM. Potem kartkowałam go godzinami. Co i rusz zapisywałam nowy sekret, ale taki którym chciałam się bardzo podzielić, tylko nie umiałam tak wprost. Ten zeszyt to było cudowne miejsce naszch ważnych spotkań, rozmów, śmiechów i czasem łez. Moje piękne wspomnienie mamy i mnie samej z czasów dziewczynki z warkoczami.

 • Mama Jagny :

  Moja córka od dawna kocha kolekcję Santoro. Plecak z dziewczynką z wiewiórką towarzyszy jej od pierwszej klasy. Jagna jest teraz w czwartej klasie i ma coraz więcej dziewczyńskich sekrecików. Myślę, że Księga sekretów byłaby dla niej idealna.

 • Jestem nimi zachwycona! W szczególności tymi do kolorowania i projektowania. Moja corka uwielbia takie modowe kolorowanki, a te to po prostu miejsce dla wybuchu kreatywności…. Przepiękne 😍

 • Sobocinianka :

  Zdecydowanie ‚Moja księga sekretów’. 😍Piękne książki, z przepiękną grafiką 😍

 • Santoro – jak we śnie. To dla mnie nr 1! Przede wszystkim z uwagi na przepiękne ilustracje. Stonowane kolory, jakby zaciemnione, przybrudzone, wprowadzają w świat tajemniczości. Mało teraz jest tak oryginalnych książeczek. Tak innych, a co za tym idzie ciekawych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *