Książek nigdy za wiele! Książki dla najmłodszych

Książek nigdy za wiele! Książki dla najmłodszych

sierpień 25, 2021 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Bardzo lubię, gdy książki mają swoje dalsze kontynuacje, a ja mogę Wam je dalej pokazywać. Dziś tak też będzie, każda z pokazanych książek ma już kilka wcześniej wydanych tytułów. To, co je łączy to kartonowe wydanie, dzięki którym są bardziej odporne na zniszczenia małych rączek.

 

Literkowce – Wydawnictwo Papilon <tutaj>

 

W tej serii ukazały się już trzy książki, o których pisałam Wam <tutaj>, <tutaj>, i <tutaj>. W tej książce skupimy się na nauce literek. Poprzez zadania ułatwiające ich zapamiętanie. A także znajdziemy w niej wierszyki zaczynające się na daną literę. Poza tym tak, jak we wcześniejszych książkach, znajdzie tu prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki.

 

 

Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy – Wydawnictwo Papilon <tutaj>

 

W tej serii również ukazały się inne książki, o których pisaliśmy wcześniej <tutaj>. Jest to idealna książka dla fanów samochodów i innych pojazdów. W sumie na 11 planszach zobaczycie dziesiątki sytuacji z udziałem pojazdów, takich jak auto policyjne, karetka pogotowia czy wóz straży pożarnej. Obok każdej planszy zaś znajduje się krótka historyjka opisująca przedstawione miejsca oraz obrazki zachęcające do zabawy w wyszukiwanie.

 

Moja wielka wyszukiwanka. Przedszkole – Wydawnictwo Papilon <tutaj>

 

To idealna książka zarówno dla dzieci, które chodzą już do przedszkola, jak i dla tych, którzy dopiero do niego pójdą. Na 11 planszach czekają na dzieci dziesiątki przedszkolnych sytuacji, takich jak wspólne zabawy, posiłki czy wycieczki. Obok każdej planszy, znajduje się krótka historyjka o tym, jak wygląda dzień w przedszkolu oraz obrazki zachęcające do zabawy w wyszukiwanie.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *